J A K É   Z B O Ž Í   N A B Í Z Í M E

 

 
PRO MALÉ:
od 18 měsíců jejich věku lze vybrat jednoduché sady dětských vláčků např. plastové (LEGO-DUPLO) nebo oblíbené dřevěné vláčkodráhy (MAXIM; mašinka Tomáš a jeho přátelé), ale také ostatní sortiment nejen jmenovaných firem.
 
PRO VĚTŠÍ:
od 3 let jejich věku lze obdobně pořídit nejen sestavy vláčků bez pohonu, ale již i plně funkční vlaky na jednoduché dálkové ovládání (např. oblíbené LEGO), případně později dle jejich vyspělosti již dále pokračovat na modelovém kolejivu např. s elektrickým hračkovým vláčkem Tomáš a jeho přátelé (Hornby), kdy za pomoci dospělích lze kolejiště trvale zabudovat a dále rozšiřovat na pevné desce, což v budoucnu umožní pouhou změnou lokomotiv a vagónů těšit se z modelové železnice, která odpovídá skutečnému provozu na železničních tratích s modely věrně zobrazující hnací i hnaná vozidla.
 
PRO VELKÉ:
široký výběr modelové železnice a nejrůznějších doplňků od renomovaných firem z tuzemska i zahraničí, v analogovém i digitálním provedení, včetně rozličného příslušenství v měřítkách od N (1:160), přes TT (1:120), HO (1:87), O (1:45) až po zahradní železnici rozměru G (1:22,5). Vedeme například kolejivo firem TILLIG, ROCO, PIKO a PECO.
 
Jsme také smluvní prodejnou českých firem ČStrain a SDV model , jejichž kompletní sortiment máme trvale skladem a stále jej průběžně doplňujeme.
 
PRO ZAČÍNAJÍCÍ:
doporučujeme takzvané "STARTOVNÍ SADY", které obsahují vše potřebné a předpřipravené pro snadnou a rychlou stavbu prvního malého kolejiště klidně jen na podlaze v místnosti či na desce stolu, a které vám umožní velmi záhy nabýt první zkušenosti s provozem na malé dráze. K dispozici jsou sety hračkové i modelové, klasické analogové i sofistikovanější digitální, přesto všechny s jednoduchou obsluhou. Náročnější zákazníky jistě uspokojí modelové "double sety", které obsahují větší kolejiště a dvě vlakové soupravy. Každý ze setů lze libovolně rozšiřovat zejména nákupem kolejiva jak jednotlivě, tak pomocí tzv. rozšiřovacích sad, obdobně lze pořizovat železniční vozidla či příslušenství.
 
PRO POKROČILÉ:
nabízíme i jednotlivé komponenty či součástky pro vlastní stavbu kolejiště, které lze vytvořit nejlépe na k tomu určené desce/modulu, která může být pevná či rozebiratelná, umístěná volně v místnosti či zasouvací pod postel, sklápěcí do k tomu vytvořené skříně - nápadům se meze nekladou.
Přijďte se inspirovat, v prodejně Vám modely předvedeme a poradíme s možnostmi, které dnes modelová železnice svým uživatelům nabízí.